GŁI
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


GŁI
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Problem z założeniem konta?

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin



Liczba postów : 98
Registration date : 24/11/2008

Character sheet
Imię: Iwona Z
Klasa: 3b

Problem z założeniem konta? Empty
PisanieTemat: Problem z założeniem konta?   Problem z założeniem konta? EmptyPon Gru 15, 2008 7:48 pm

Nie wiesz jak się zarejestrować? To bardzo proste!



1 . Wystarczy kliknąć w małe ,magiczne słowo "rejestracja" .Wypełniasz wszystkie opcje,krok po kroku uzupełniając nazwę użytkownika,adres mail i hasło ,które MUSISZ pamiętać! Mimo iż jestem Administratorem nie mam wglądu w Wasze opcje i nie mogę przywrócić konta , do którego zapomnieliście hasła!


2. Po utworzeniu konta czekasz na moją akceptację .

3. W tym czasie możesz wejść w dział "Profil" który znajduje się tuż pod logiem forum.Uzupełniasz kolejne dane o sobie.Masz możliwość utworzenia awataru lub jak kto woli zdjęcia profilowego.

4. Gdy wypełniłeś wszystkie informacje o Tobie możesz zacząć udzielać się na forum Smile . Kliknij na skrót do strony startowej strony (logo) i wejdź w odpowiednią kategorie . Teraz możesz już przyłączyć się do naszych dojebanych konwersacji .
Powrót do góry Go down
https://group.forumpolish.com
 
Problem z założeniem konta?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
GŁI :: Zanim się zalogujesz. :: Jak się zarejestrować?-
Skocz do: